Toshkentda “AgroWorld Uzbekistan” ko‘rgazmasi bo‘lib o‘tadi
25–27-mart kunlari Toshkentda “AgroWorld Uzbekistan” parrandachilik uskunalari va texnologiyalari ko‘rgazmasi bo‘lib o‘tadi.
Mazkur ko‘rgazmada parrandachilik bo‘yicha yangi uskunalar, oziqlantirish texnologiyalari, inkubatsiya tizimlari, ishlab chiqarish samaradorligini oshirish uchun mahsulotlar, kesish va qayta ishlash jihozlari namoyish etiladi.
Tadbir davomida 64 ta kompaniya ishtirok etishi rejalashtirilgan. Xususan:
“Agrovo Handelsges” – tuxumni saqlashning kompleks logistika tizimi, tuxumni yig‘ish, tortish, sifati bo‘yicha saralash va qadoqlash mashinalarini yetkazib berish bilan shug‘ullanadi.
“Emka Incubators” – parrandachilik uchun inkubatorlar va inkubatsiya uskunalarini ishlab chiqaruvchi kompaniya hisoblanadi.
“Petersime” – inkubatorlar va inkubator uskunalari ishlab chiqarishga ixtisoslashgan kompaniya.
“Yetti Hazina” hamda parrandachilikka ixtisoslashgan boshqa yetakchi kompaniyalar ishtirok etishi ko‘zda tutilgan.

В Ташкенте пройдет выставка «AgroWorld Uzbekistan»
25-27 марта в Ташкенте пройдет выставка «AgroWorld Uzbekistan» с оборудованием и технологиями для птицеводства.
«Птицеводство» выставки «AgroWorld Uzbekistan» представит современные решения для птицеводческих фабрик и фермерских хозяйств в Ташкенте, сообщает корреспондент ИА «Дунё».
Мероприятие включает демонстрацию нового оборудования, технологий кормления, инкубационных систем, продукции для повышения производственной эффективности, а также оборудования для убоя и переработки.
В разделе примут участие 64 компании, в числе которых:
«Agrovo Handelsges» — комплексные логистические системы хранения яиц, машины для сбора, взвешивания, сортировки по качеству и упаковки яиц.
«Emka Incubators» — компания, разрабатывающая и производящая инкубаторы и инкубационное оборудование для птицеводства.
«Petersime» — компания, специализирующаяся на производстве инкубаторов и инкубационного оборудования.